جلسات خانگی قرآن کریم میراث حسنه ای است که از امیرالمومنین علیه السلام و حضرت زهرا سلام الله علیها به ما رسیده است و مسلمانان معارف الهی و تفسیر قرآن را از خانه­ی ایشان به یادگار دارند. مولای ما همان است که مسکین و یتیم و فقیر را سه روز اطعام نمود در حالی که خود و خانواده­اش گرسنه بودند! تا آن که عرش الهی به وجد آمد و در وصفشان سوره­ی هلی اتی نازل گردید.

اینک شیعیان و محبان اهل بیت علیهم السلام که خانه های خود را به نور قرآن و عترت روشن ساخته اند، تصمیم دارند در دهه­ی ولایت و عید سعید غدیر که یوم الاطعام است، «سایه­ی مهر و عطوفت علی علیه السلام» را بر سر اهالی محل بگسترانند و همسایگی با علیعلیه السلام را با اطعام و تلاوت قرآن جشن بگیرند.

طرح روشنا چیست؟

این طرح مردمی، ویژه­ی فعالان عرصه­ی جلسات خانگی می­باشد که قصد دارند در ایام دهه ولایت و عید سعید غدیر خم نسبت به اطعام و برگزاری جشن در سطح محله اقدام نمایند.

در این طرح با کمک خیرین محترم و به جهت تسهیل در برگزاری مراسم در سطح محله، «بسته های روشنا» به جلسات خانگی اعطا می گردد.

این بسته ها حاوی موارد ذیل می باشد:

1_ پرچم های منقش به نام امیرالمومنین علیه السلام

2ـ نمک متبرک آستان قدس رضوی و آستانه­ی مقدسه حضرت معصومه سلام الله علیها جهت متبرک نمودن غذا

3ـ بسته محتوایی روشنا شامل 40 اقدام پیشنهادی جهت اجرا در ایام غدیر

4ـ کتابچه زیارت غدیریه

همچنین در صورت تامین هزینه از جانب خیرین محترم،  کمک هزینه­ی اطعام علوی به جلساتی که قصد دارند دراین ایام نسبت به اطعام اقدام نمایند اختصاص خواهد یافت.

چطور در این طرح شرکت کنیم؟

فعالان محترم جلسات خانگی می توانند برای شرکت در این طرح، با شماره 09934267025 بگیرند

همچنین جهت مشارکت در این طرح ملی می توانید مبلغ مدنظر خود را به شماره کارت 6037997267389352 (بانک ملی- امین شغلی)  واریز فرمائید.

پویش جلسات خانگی قرآن کریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *