به همت ستاد مردمی جلسات خانگی قرآن کریم صورت گرفت؛ اجرای پویش و مسابقه «رئیس‌جمهور قرآنی» همراه با جوایز ارزنده

ستاد مردمی جلسات خانگی قرآن کریم با مشارکت دارالقرآن بسیج، اتحادیه مؤسسات قرآنی، مرکز قرآن و حدیث حرم مطهر حضرت معصومه علیها السلام، جامعه الزهرا و حوزه علمیه خواهران پویش و مسابقه «رئیس‌جمهور قرآنی» را همراه با اهدای جوایز ارزنده از ۱۹ خرداد تا ۸ تیر برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی عصر، پویش و مسابقه رئیس‌جمهور قرآنی به همت ستاد مردمی جلسات خانگی قرآن کریم با مشارکت دارالقرآن بسیج، اتحادیه مؤسسات قرآنی، مرکز قرآن و حدیث حرم مطهر حضرت معصومه علیها السلام، جامعه الزهرا و حوزه علمیه خواهران آغاز شد.

علاقه‌مندان به شرکت در بخش مسابقه می‌توانند وارد وبگاه جلسات خانگی قرآن به نشانی https://setare114.ir/8tir شده و کلیپ‌های دولت اسلامی حجت‌الاسلام حاج ابوالقاسم را مشاهده و در پایان به سؤال سه‌گزینه‌ای پاسخ دهند. لازم به ذکر است در این بخش هر روز یک کلیپ جدید بارگذاری می‌شود و شرکت‌کنندگان با پاسخ به سؤال هر روز می‌توانند امتیاز خود را افزایش داده و امکان برنده‌شدن خود در قرعه‌کشی پایان مسابقه را بیشتر کنند. همچنین در بخش پویش نیز باید شاخصه‌های رئیس‌جمهور را در آیات قرآن جستجو و مفهوم آن را در قالب تصویر، کلیپ، دل‌نوشته و… به آیدی ادمین کانال ستاره‌های زمین در پیام‌رسان ایتا به نشانی @setare114_admin ارسال کنند. گفتنی است این پویش از ۱۹ خردادماه شروع شده و تا ۸ تیر ادامه خواهد داشت و در پایان به بیست نفر از شرکت‌کنندگان در بخش مسابقه و پنج نفر از شرکت‌کنندگان در بخش پویش هدایای ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *